بیش از ۱۰ سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. IBS یک آژانس مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
خدمات

یک قرارداد خوب به عنوان یک سند حقوقی در برابر همگان و در همه‌ی جوامع قابل استناد است.

شکل و نحوه تنظیم قرارداد بین المللی به طور کلی به خواسته‌ها و اهداف طرفین و نوع مدیریت حقوقی مورد نظر آنها برای حفظ ارزش‌ها و کنترل ریسک بستگی دارد. نظام پرداخت (FiscAl Regime) مدنظر طرفین نیز بر نحوه‌ی تنظیم قرارداد موثر است.اکثر قراردادهای بین‌المللی به صورت کتبی منعقد می‌شوند و شکل قرارداد بین‌المللی بسته به نوع آن متفاوت است اما به طور کلی قراردادهای بین‌المللی حاوی ارکان اساسی از جمله مشخصات طرفین، موضوع قرارداد، رویه اقتصادی قرارداد از جمله بهای کالا یا خدمت، مدت قرارداد، نحوه‌ی اجرای تعهدات ناشی از قرارداد، موارد فسخ یا انفساخ، شیوه حل و فصل اختلافات ناشی از قرارداد، موارد عدم مسئولیت، قانون حاکم بر قرارداد و تاریخ تنظیم آن می باشند.

ما به شما کمک می‌کنیم که

۱- قراردادی استاندارد در کلاس بین‌المللی را تنظیم کنید.

۲- منافع و مواضع را برای شما بررسی می‌کنیم.

۳- طرف قرارداد شما را آنالیز می‌کنیم.

۴- جنبه حقوقی قرارداد و اثرات آن در کشورهای هدفتان را بررسی می‌کنیم.

در این مسیر چه چیزهایی کسب می‌کنید

قالب قراردادی استاندارد

قالب  یک یا چند قرارداد استاندارد و حرفه‌ای و منطبق بر ضوابط حقوقی بین‌المللی را به زبان انگلیسی،‌فارسی و ترکی‌استانبولی برایتان ایجاد می‌کنیم.

امنیت‌خاطر

از محل وجود مفاد حرفه‌ای قرارداد، همواره در بالاترین سطح امنیت‌خاطر خواهید بود که کوچکترین گزندی از جانب طرف‌تجاریتان به شما وارد نخواهد شد.

مربیگری و پشتیبانی

کنارتان هستیم تا شما و همکارانتان بتوانند نسبت به تنظیم قراردادهای بین‌المللی توانمند شوند و همچنین در زمان تنظیم، امضا و تبادل قراردادهای بین‌المللی شما را همراهی می‌نماییم.

با ما در تماس باشید

برای بالابردن کیفیت حقوقی سازمانتان همین الان اقدام کنید.

بزودی این بخش فعال خواهد شد

از شکیبایی و حمایت شما سپاسگزاریم

برای اطلاع از فعال شدن بخش های مختلف محاسبه گر، لطفا آدرس ایمیل خود را با ما به اشتراک بگذارید. به محض فعال شدن این بخش به شما اطلاع خواهیم داد.