بیش از ۱۰ سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. IBS یک آژانس مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
خدمات

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم

با برترین و به روزترین تکنیک‌های مدیریتی، بتوانید کسب و کارتان را متحول کرده و یا از بحران‌های احتمالی خارج شوید و بر چالش‌های پیش‌رو موفق‌تر از همیشه غلبه کنید. کارشناسان‌ IBS به خوبی می‌توانند در حوزه‌های صنعتی، تولیدی و خدماتی به شما کمک کنند تا رویکردی ساختارمند و حرفه‌ای بسازید. همچنین شیوه‌های علمی را با دانش تجربی تلفیق می‌کنیم تا نتایج ملموسی را خلق کنیم. فراموش نکنید که شرط درمان باور درمانگر است پس درنگ نکنید و از این فرصت بهره‌مند شوید.

ما کسب و کار شما را با دانش روز مدیریت و با تعامل گسترده‌ای که با دانشگاه‌های کانادا داریم بیش از همیشه در مسیر پویایی و پیشرفت قرار می‌دهیم.

شما می‌توانید‌ IBS را به عنوان مشاور سازمانی یا شخصی خودتان انتخاب کرده و یا از بسته‌های ماهانه‌ IBS بهره‌مند شوید. این تضمین در‌ IBS وجود داردکه برای هر چالش شما راهکاری متناسب با فرهنگ کشورتان در اختیار داریم.‌

IBS از کشورهای ایران، ترکیه، افعانستان، امارات متحده عربی، کانادا و آمریکا، دانش بسیار خوبی در زمینه‌های فرهنگ، جغرافیا، اقتصاد، مردم و شرایط و  قوانین و رویه‌های مرسوم کسب و کار دارد، بنابراین بستر بسیار خوبی برای کسب مشاوره در این کشورها وجود دارد.

در‌ IBS خدمات مشاوره‌ای حاصل نتایج جلسات گروهی و هم‌اندیشی مشاورین مختلفی است که هر یک در حوزه‌های خاصی دارای تجربه و مطالعات گسترده هستند.

با ما در تماس باشید

برای بهره‌مندی از یک فرصت ایده‌آل برای حرکت در کلاس جهانی مشاورین حرفه‌ای خود را انتخاب کنید.

بزودی این بخش فعال خواهد شد

از شکیبایی و حمایت شما سپاسگزاریم

برای اطلاع از فعال شدن بخش های مختلف محاسبه گر، لطفا آدرس ایمیل خود را با ما به اشتراک بگذارید. به محض فعال شدن این بخش به شما اطلاع خواهیم داد.