بیش از ۱۰ سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. IBS یک آژانس مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
درباره ما

درباره ما

IBS یک مرکز مشاوره کسب‌وکار بین‌المللی است که در حوزه‌ی مشاوره‌های کوتاه مدت، میان‌مدت و بلندمدت برای همه‌ی کسب‌وکارهایی که اندیشه رشد، توسعه، بالندگی و فعالیت در کلاس جهانی را دارند، با مرکزیت قراردادن کشور کانادا و با بهره‌گیری از مشاورین کارآمد و کارشناسان متخصص در حوزه مدیریت، بازاریابی، برند، منابع‌انسانی، سوشیال‌مدیا، تبلیغات، روابط‌عمومی و… پا به عرصه‌ی فعالیت نهاده است.

IBS (Integrated Business Solutions) با ارایه راهکارهای هوشمند و یکپارچه در تمامی حوزه‌های مربوط به خلق، نوآوری و توسعه‌ی کسب‌وکارها در تلاش است تا با تغییر دیدگاه و تفکر مدیران، استراتژی‌های برنده  را تبیین نماید.

در‌ IBS با تگ‌لاین:

Make Up Your Mind, Change Your Mindset

در اندیشه‌ی ایجاد تحولات فراگیر با تکیه بر دانش روز مدیریت هستیم بنابراین از مشاوره تا آموزش و اجرا کنار کلاینت‌های عزیزمان هستیم.

در‌ IBS با زبان‌های مختلف با مخاطبانمان ارتباط می‌گیریم و دریچه‌ی متفاوتی از تکنولوژی و دانش را به روی مدیران می‌گشاییم. ما ارتباطات علمی بسیار خوبی با مراکز دانشگاهی و کالج‌ها داریم که به نوآوری و نوباوری و نوگرایی ما در کسب‌وکارها کمک می‌کند.

IBS در کشورهای آمریکا، کانادا، ترکیه، امارات متحده‌ی عربی و به ویژه ایران بازوهای عملیاتی و اطلاعات بازار بسیار خوبی دارد که می‌تواند راهگشای چالش‌های کسب‌وکارهای این مناطق باشد.

ما بدون مرز و با متفاوت‌ترین پیشنهادات، سیستم شما را ساخته و در مسیر تحول قرار می‌دهیم.

IBS براساس جدیدترین متد علمی و با تکیه بر سوابق اجرایی بنیان‌گذارانش اقدام به تدوین خط‌مشی، استراتژی و برنامه‌ریزی برای مدیران می‌نماید.

ما منتظرتان هستیم تا دریچه‌های بسیاری را برروی شما بگشاییم.

بزودی این بخش فعال خواهد شد

از شکیبایی و حمایت شما سپاسگزاریم

برای اطلاع از فعال شدن بخش های مختلف محاسبه گر، لطفا آدرس ایمیل خود را با ما به اشتراک بگذارید. به محض فعال شدن این بخش به شما اطلاع خواهیم داد.