بیش از ۱۰ سال ما به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. IBS یک آژانس مبتنی بر ارزش گذاری است.

اطلاعات تماس
خدمات

IBS-9-BC-2023

ما در ‌IBS استانداردی را برای بازبینی، آنالیز و تحلیل کلاینت‌های خود و شرکت‌هایی که به دنبال استانداردسازی هستند تنظیم و تدوین کرده‌ایم که می‌تواند به سرمایه‌گذاران، شرکای تجاری، هیات مدیره، سهامداران و مشتریان سازمان‌ها این امنیت خاطر را بدهند که سازمان پذیرفته شده در این استاندارد، کلیه پروتکل‌های کاربردی و ساختاری‌ IBS را پاس کرده است و از نظر مشاورین‌ IBS یک سازمان استاندارد در سه گرید ذیل هستند:

۱- گرید A    (شامل سازمان‌هایی که در تمامی آزمون‌ها و بررسی‌های‌ IBS موفق بودند.)

۲- گرید B   (شامل سازمان‌هایی که در بیش از ۸۰درصد آزمون‌ها و بررسی‌های‌ IBS موفق بوده‌اند و تحت برنامه‌های توسعه‌ای و ساختارمند‌ IBS هستند.)

۳- گرید C   (شامل سازمان‌هایی که رتبه کمتری کسب کرده‌اند اما تحت نظارت، بررسی، آموزش و ساختارسازی تیم‌ IBS هستند.)

حسن وجود گواهینامه استاندار‌د IBS-9-BC-2023  این است که سازمان‌ها نیازی ندارند برای اثبات توانمندی‌ها و توان تیم اجرایی خود داکیومنت‌هایی را ارایه و یا فرصت رصد سازمانشان را به مخاطبان خود بدهند.

استاندارد‌ IBS-9-BC-2023 بارها تحت پروسه‌های علمی توسط شرکای علمی‌ IBS بررسی و آزمون شده است و شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی از آن به عنوان یک سند معتبر بهره می‌جویند.

با ما در تماس باشید

برای این‌که سازمان خودتان را استاندارسازی کنید، اقدام کنید.

بزودی این بخش فعال خواهد شد

از شکیبایی و حمایت شما سپاسگزاریم

برای اطلاع از فعال شدن بخش های مختلف محاسبه گر، لطفا آدرس ایمیل خود را با ما به اشتراک بگذارید. به محض فعال شدن این بخش به شما اطلاع خواهیم داد.